Naujienos

Gegužės 20-oji - Pasaulinė bitės diena!
Gegužės 20-oji - Pasaulinė bitės diena!

Sveikiname visus neabejingus gamtai su pirmą kartą švenčiama Pasauline bitės diena! 

Apiterapija Pasvalyje
Apiterapija Pasvalyje

Kovo 25 dieną į Pasvalį sugrįžo ne tik gandrai, bet ir apiterapijos dvasia! Vyko Pasvalio bitininkų draugijos "Bičiulis" susirinkimas, kurio metu buvo aptartos ne tik bitininkystės aktualijos, bet ir apiterapijos temos. Gydytoja dr. Dalia Stasytytė-Bunevičienė bičiuliams pristatė tyrimais pagrįstą bičių produktų panaudojimą sveikatinimui, kas ypač aktualu dabar, norint išvengti pavasario peršalimo ligų. Buvo aptartos bičių pikio antimikrobinės, antivirusinės bei imuno-protekcinės savybės. Taip pat dr. Dalia Stasytytė-Bunevičienė pasidalino senaisiais liaudies medicinios receptais su vaistažolėmis ir bičių produktais. 
Pasvalio bičiulius su Lietuvoje gaminamais bičių produktų preparatais taip pat supažindino įmonės "Medicata" atstovas Sigitas Vasiliauskas. O daugelis susirinkusių bičiulių įmonei "Medicata" pristatė savo žaliavinį bičių pikį - tuo paremdami įmonės gamybą bei idėją: "... bičių produktai padeda žmogui išlikti sveikesniam..."  ir  svarbu, kad lietuviški bičių preparatai pasiektų kiekvieną Lietuvos gyventoją. 

Kovo 30-oji- pasaulinė apiterpijos diena!
Kovo 30-oji- pasaulinė apiterpijos diena!

Kovo- 30-oji- pasaulinė apiterapijos diena pasirinkta neatsitiktinai: 1844 metais būtent kovo 30-ąją mažame Čekijos kaimelyje gimė garsusis dr. Filip Terč, kuris pirmasis tais laikais naudojo bičių produktus, gydydamas savo pacientus.
Jau 1888-aisiais dr. Filip'as Terč Vienoje publikavo vieną pirmųjų savo klinikinių tyrimų apie bičių įgėlimus, gydant reumatizmą. 

Kviečiame visus neabejingus apiterapijai taip pat paminėti šią kovo 30-ąją!

Artimiausi apiterapijos renginiai 2018
Artimiausi apiterapijos renginiai 2018

Kovo 22 - 27 dienomis Passau mieste (Vokietija) vyks kasmetinis atviras Vokietijos apiterapijos sąjungos kongresas, paroda ir dirbtuvės (workshops).
Daugiau informacijos: https://apitherapie.de/en/

 

Kovo 30d.  Charkovo mieste (Ukraina) vyks mokslinė praktinė konferencija originalo pavadinimu «Применение методов лечения и апипрепаратов в медицинской, фармацевтической и косметической практике». 
Daugiau informacijos rusų kalba šiame dokumente:
https://docs.google.com/document/d/1OTREgFlNjqNhHxovNRkXH7J9bSXM2rIKNqnaHOApPIM/edit?usp=sharing​

Spalio 11 - 16 dienomis Sibiu mieste (Rumunija) vyks XI-asis Tarptautinis Rumunijos kongresas apiterapijos tema. 
Daugiau informacijos:  drstangaciu@gmail.com 
Kongreso puslapis https://apimedica2018.org/

Lapkričio 22 - 25 dienomis Quito mieste (Ekvadoras) vyks renginys, apjungsiantis III-iąjį IFA (International Federation of Apitherapy) tarptautinį apiterapijos kongresą ir IV-ąjį Ekvadoro apiterapijos simpoziumą. 
Daugiau informacijos: https://apiterapiablog.blogspot.com/2017/10/programa.html

Pirmą kartą švęskime pasaulinę bičių dieną kartu!!!
Pirmą kartą švęskime pasaulinę bičių dieną kartu!!!

2018-ieji prasidėjo sulaukus džiugios žinios: po ilgų derybų, Slovėnijos bitininkų asociacijai pagaliau pavyko įtikinti Jungtinių Tautų Generalinę Asamblėją (JT GS) gegužės 20-ąją įteisinti kaip Pasaulinę bičių dieną! Tad nuošiol, kiekvienų metų gegužės 20d. visas pasaulis turės galimybę trumpam sustoti ir apmąstyti bičių ir kitų apdulkintojų svarbą ekosistemose, apsvarstyti, kokių veiksmų imtis, kad žvėriški apdukintojų nykimo mastai imtų mažėti.

 

Šią prasmingą iniciatyvą parėmė net 115 JT GS narių, įskaitant ir JAV, Kanadą, Kiniją, Rusiją, Indiją, Braziliją, Argentiną, Australiją ir kitas Europos Sąjungos šalis nares.

 

Džiaukimės, kad pagaliau, nors ir mažais žingsneliais, žmonija juda sąmoningumo ir atsakingo gamtos saugojimo link!

Konferencijos įspūdžiai TELEVIZIJOS ETERYJE: lapkričio 26d. (sekmadienį) 15val. laidoje "Sveikatos medis" TV8 kanalu
Konferencijos įspūdžiai TELEVIZIJOS ETERYJE: lapkričio 26d. (sekmadienį) 15val. laidoje

Kviečiame prisiminti Lietuvos Apiterapetų Asociacijos organizuotos XX-osios konferencijos įspūdžius ir prie televizoriaus ekranų: lapkričio 26d. (sekmadienį) TV8 kanalu laida "Sveikatos medis" bus skirta apiterapijai! Kviečiame žiūrėti!

Artėja XX-oji mokslinė-praktinė apiterapijos konferencija + PROGRAMA!

Lapkričio 11d. (šeštadienį) kviečiami dalyvauti Lietuvos Apiterapeutų Asociacijos organizuojamoje XX-oje mokslinėje-praktinėje konferencijoje. 

Konferencijos vieta:

UAB „Pirmas žingsnis“, konferencijų salėje,

Raudondvario plentas 150, Kaunas

 

            Pradžia: 10val. (registracija nuo 9val.)

                    Programa: spauskite "Plačiau"

plačiau
Dėmesio! Keičiasi konferencijos data!
Dėmesio! Keičiasi konferencijos data!

Dėl techninių kliūčių XX-oji LAA konferencija perkeliama savaite į priekį- į lapkričio 11d. (šeštadienis). Atsiprašome už nesklandumus.

 

Vieta nesikeičia - Kaunas, konferencijų salėje UAB „Pirmas žingsnis“, Raudondvario plentas 150.

Jūsų laukia MOKSLINĖ PRAKTINĖ KONFERENCIJA bei APITERAPIJOS AKTUALIJOS LIETUVOJE 2017! 

Artimiausiu metu paskelbsime programą ir atskleisime garbingus svečius, kurie sutiko dalyvauti konferencijoje.

XX-oji Lietuvos Apiterapeutų Konferencija
XX-oji Lietuvos Apiterapeutų Konferencija

Š.m. lapkričio 4d. (šeštadienį) Kaune vyks XX-oji Lietuvos Apiterapeutų konferencija! Renginio programa šiuo metu intensyviai derinama su pranešėjais- žymiais apiterapeutais. Artimiausiu metu paskelbsime tikslią konferencijos vietą ir programą. 

Naujiena! Prof. Antano Gendrolio knyga apie propolį jau ir anglų kalba!
Naujiena! Prof. Antano Gendrolio knyga apie propolį jau ir anglų kalba!

Kviečiame įsigyti naują papildytą prof. Antano Gendrolio knygą "Propolis" leidimą lietuvių kalba, kurią galite įsigyti Lietuvos Sveikatos Mokslų universiteto knygyne.

 

Naujiena angliakalbiams- prof. Antano Gendrolio knygos "Propolis" vertimas į anglų kalbą, kurią galite įsigyti internetinėje parduotuvėje amazon.com