Naujienos

Paskaitos ir susitikimai

Gruodžio 13 dieną apiterapijos desantas išsilaipino Kretingoje. Gražaus bitininkų ir miesto bendruomenės renginio metu dr. D. Stasytytė-Bunevičienė skaitė paskaitą apie bitininkystę – Lietuvos kultūrinio paveldo dalį, svarbiausius bičių produktus ir jų kasdieninį vartojimą, atsakė į susirinkusiųjų klausimus.  UAB Medikata direktorius S. Vasiliauskas padarė pranešimą apie bičių pikio, arba propolio, tinkamą paruošimą vartojimui, naujus UAB Medikata produktus.

 

Gruodžio 4 dienos popietę Prienuose, Justino Marcinkevičiaus bibliotekoje, miesto gyventojams ir bitininkams  dr. D. Stasytytė-Bunevičienė skaitė paskaitą apie bičių produktus ir jų vartojimą sveikatai išsaugoti ir stiprinti. UAB Medikata direktorius S. Vasiliauskas papasakojo apie naujausius šios įmonės gaminius iš bičių produktų.

 

Lapkričio 29 dieną, šeštadienį, Vilniaus bitininkų susivienijimo narių susirinkime LAA viceprezidentas P. Rimkus pateikė pranešimą apie pirmąją pagalbą bityne. Dalis šios bitininkams svarbios medžiagos bus atspausdinta Lietuvos bitininko žurnale 2015 metų pradžioje. Dr. D. Stasytytė-Bunevičienė skaitė paskaitą apie senai žinomus ir naujus bičių produktus, jų vartojimo ypatumus rudenį ir žiemą, atsakė į klausimus.